Dealers

Vind hier uw dealer.

Winkel Merk Plaatsnaam Land Webshop
52 Graden North Bridgedale Soest Nederland  
Altijdsporten.nl Bridgedale webshop   www.altijdsporten.nl
Apollo Dumpstore Bridgedale Kwadijk Nederland www.apollokwadijk.nl
Austria Ski Sport Bridgedale Malden Nederland www.austriasport.nl
Bever  Bridgedale zie website Bever   www.bever.nl
Bol.com Bridgedale   Nederland www.bol.com
De Vakantiefietser Bridgedale Amsterdam Nederland www.devakantiefietser.nl
Etrias Bridgedale webshop   www.etrias.nl
Excelsior Sport Bridgedale Den Haag Nederland www.excelsiorsport.nl
Huna Camping & Outdoor shop Bridgedale Den Haag Nederland www.hunaoutdoor.nl
Joosten Watersport Bridgedale Enkhuizen Nederland www.joostenwatersport.nl
Kampeerder 2 Bridgedale Antwerpen België www.kampeerder.be
Kampeerhal De Vrijbuiter  Bridgedale Gouda Nederland www.vrijbuiter.nl
Kampeerhal De Vrijbuiter  Bridgedale Roden Nederland www.vrijbuiter.nl
Kampeerhal De Vrijbuiter  Bridgedale Roermond Nederland www.vrijbuiter.nl
Kampeerhal De Vrijbuiter  Bridgedale Zaandam Nederland www.vrijbuiter.nl
Kathmandu Bridgedale Utrecht Nederland www.kathmandu.nl
Kathmandu Bridgedale Nijmegen Nederland www.kathmandu.nl
Kathmandu Bridgedale Amsterdam Nederland www.kathmandu.nl
Kelders Comfort Schoenen Bridgedale Oirschot Nederland www.kelderscomfortschoenen.nl
Looijenga Schoenen Bridgedale Deventer Nederland www.looijenga-schoenen.nl
Mantje Lifestylestores Bridgedale De Koog Nederland www.mantjestore.nl
Mantje Lifestylestores Bridgedale Den Burg Nederland www.mantjestore.nl
Mulders de buitenspecialist Bridgedale Limbricht Nederland www.buitenspecialist.com
Outdoor & Travel Outfitters Bridgedale Roosendaal Nederland www.outdoor.org
Outdoorshop Henk van Os Bridgedale Ridderkerk Nederland www.deoutdoorsop.nl
Rene Vos Sport & Outdoor Bridgedale Gorssel Nederland www.rene-vos.nl
Rene Vos Sport & Outdoor Bridgedale Apeldoorn Nederland www.rene-vos.nl
Schneider Outdoor Bridgedale Den Bosch Nederland www.schneideroutdoor.nl
Schoenfabriek Gelria  Bridgedale Lichtenvoorde Nederland www.gelria.com
Spac Sport Bridgedale Groningen Nederland www.spacsport.nl
Spac Sport Bridgedale Nijmegen Nederland www.spacsport.nl
Taurusoutdoor.nl  Bridgedale Webshop   www.taurusoutdoor.nl
The Store 4 Outdoor Bridgedale Naaldwijk Nederland www.thestore4outdoor.com
Thermowear Bridgedale Webshop   www.thermowearkleding.nl
Wolfswinkels Groentechniek  Bridgedale Hoenderloo Nederland www.wolfswinkels.nl
Zwerfkei Outdoor & Travel Centre Bridgedale Woerden Nederland www.zwerfkei.nl
Klimwinkel.nl Evolv Sports Oosterbeek Nederland www.klimwinkel.nl
Alpinisme & Randonnee - Lecomte Waterloo Evolv Sports Waterloo België www.lecomte-alpirando.be
Avventura Gent Evolv Sports Gent België www.avventura.be
Base Camp  Evolv Sports Nijlen België www.basecamp.be
Basecamp Mountaineering Evolv Sports Den Haag Nederland www.base-camp.nl
Bever  Evolv Sports zie website Bever   www.bever.nl
Casper’s Climbing Shop Evolv Sports Luxembourg Luxemburg www.caspersclimbingshop.nl
Cimarron Evolv Sports Eindhoven Nederland www.cimarron.nl
Citabel Sports Evolv Sports Leudelange Luxemburg www.citabel.lu
De Zwerver Evolv Sports Herentals België www.zwerver.be
Escape Grimpe Evolv Sports Montignies-Sur-Sambre België www.escape-grimpe.be
Gecko Tank Evolv Sports Liege België www.geckotank.be
Graviton Evolv Sports Sittard Nederland www.gravitonbouldergym.nl
GRIP Klimcentrum Evolv Sports Nijmegen Nederland www.gripnijmegen.nl
Kampeerder 2 Evolv Sports Antwerpen België www.kampeerder.be
Kampeerwereld Hendriks Evolv Sports Ermelo Nederland www.kampeerwereld.nl
Kariboe Hasselt Evolv Sports Hasselt België www.kariboe.be
Kariboe Leuven Evolv Sports Leuven België www.kariboe.be
Kathmandu Evolv Sports Utrecht Nederland www.kathmandu.nl
Kathmandu Evolv Sports Nijmegen Nederland www.kathmandu.nl
Kathmandu Evolv Sports Amsterdam Nederland www.kathmandu.nl
Klimcentrum Monte Cervino  Evolv Sports Bergschenhoek Nederland www.montecervino.nl
Klimcentrum Rock Steady Evolv Sports Bussum Nederland www.rocksteady.nl
Klimcentrum Yosemite Evolv Sports Zwolle Nederland www.yosemite.nl
Klimhal Amsterdam Evolv Sports Amsterdam Nederland www.klimhalamsterdam.nl
Klimmuur Haarlem Evolv Sports Haarlem Nederland www.deklimmuur.nl
Monkshop  Evolv Sports Eindhoven Nederland www.monkeindhoven.nl
Mounteqshop Evolv Sports Beveren - Leie België www.mounteqshop.be
Mulders de buitenspecialist Evolv Sports Limbricht Nederland www.buitenspecialist.com
Outdoor & Travel Outfitters Evolv Sports Roosendaal Nederland www.outdoor.org
Slee Buitensport Evolv Sports Utrecht Nederland www.slee-buitensport.nl
Spac Sport Evolv Sports Groningen Nederland www.spacsport.nl
Spac Sport Evolv Sports Nijmegen Nederland www.spacsport.nl
Sportoase Philipssite Leuven Evolv Sports Leuven België www.sportoase.be
Starpole  Evolv Sports Brussel België www.starpole.com
Klimwinkel.nl Nalgene Oosterbeek Nederland www.klimwinkel.nl
52 Graden North Nalgene Soest Nederland  
Adventurestore "by Gerome Aloisio" Nalgene Schouweiler Luxemburg www.adventurestore.lu
Alltactical.nl Nalgene Kaatsheuvel Nederland www.alltactical.nl
Alpaca Buitensport Nalgene Dordrecht Nederland www.alpaca-buitensport.nl
Alpi Sport Liege Nalgene Liege België www.abatex.be
Altijdsporten.nl Nalgene webshop   www.altijdsporten.nl
AS Adventure Nalgene zie website AS Adventure   www.asadventure.nl
Austria Ski Sport Nalgene Malden Nederland www.austriasport.nl
Bergh Sport Nalgene Brugge België www.berghsports.be
Bever  Nalgene zie website Bever   www.bever.nl
Bob's Adventure Store Nalgene Weert Nederland www.bobsadventurestore.nl
Bol.com  Nalgene     www.bol.com
Carl Denig Nalgene Amsterdam Nederland www.carldenig.nl
Country Store Nalgene Epe Nederland www.countrystore.nl
Crew Adventure Store Nalgene Delft Nederland www.crew.nl
Crew Adventure Store Nalgene Den Haag Nederland www.crew.nl
De Jong Lederwaren Nalgene Alphen a/d Rijn Nederland www.dejongtassenenkoffers.nl
De Vakantiefietser Nalgene Amsterdam Nederland www.devakantiefietser.nl
De Voshaar Buitensport Nalgene Eibergen Nederland www.voshaaroutdoor.com
De Wit Schijndel Nalgene Schijndel Nederland www.dewitschijndel.nl
Etrias Nalgene webshop   www.etrias.nl
Frans de Witte Active Camping  Nalgene Houten Nederland www.fransdewitte.nl
Hans Stassar Camping & Recreatie  Nalgene Brunssum Nederland www.stassar.nl
Hopper Winkel Nalgene Zie website Hopper  België www.hopper.be
Hopper Winkel Nalgene Zie website Hopper  België www.hopper.be
Joosten Watersport Nalgene Enkhuizen Nederland www.joostenwatersport.nl
Kampeerder 2 Nalgene Antwerpen België www.kampeerder.be
Kampeerhal De Vrijbuiter  Nalgene Gouda Nederland www.vrijbuiter.nl
Kampeerhal De Vrijbuiter  Nalgene Roden Nederland www.vrijbuiter.nl
Kampeerhal De Vrijbuiter  Nalgene Roermond Nederland www.vrijbuiter.nl
Kampeerhal De Vrijbuiter  Nalgene Zaandam Nederland www.vrijbuiter.nl
Kariboe Hasselt Nalgene Hasselt België www.kariboe.be
Kariboe Leuven Nalgene Leuven België www.kariboe.be
Kathmandu Nalgene Utrecht Nederland www.kathmandu.nl
Kathmandu Nalgene Nijmegen Nederland www.kathmandu.nl
Kathmandu Nalgene Amsterdam Nederland www.kathmandu.nl
Kifra Camping & Vrije Tijd Nalgene Enschede Nederland www.kifra.nl
Kudzu Webshop Nalgene Webshop   www.kudzu.be
Mantje Lifestylestores Nalgene De Koog Nederland www.mantjestore.nl
Mantje Lifestylestores Nalgene Den Burg Nederland www.mantjestore.nl
Meesterslijpers Nalgene Amsterdam Nederland www.meesterslijpers.nl
Mounteqshop Nalgene Beveren - Leie België www.mounteqshop.be
Mulders de buitenspecialist Nalgene Limbricht Nederland www.buitenspecialist.com
Outdoor & Travel Outfitters Nalgene Roosendaal Nederland www.outdoor.org
Outdoor Gouda Nalgene Gouda Nederland www.outdoorgouda.nl
Outdoor XL Nalgene Barendrecht Nederland www.outdoorxl.nl
Pauw Recreatie Nalgene Heerhugowaard Nederland www.pauwrecreatie.nl
Prepshop.nl Nalgene Webshop Nederland www.prepshop.nl
Reisartikelen.nl Nalgene Webshop   www.reisartikelen.nl
Ronald Adventure Shop Nalgene Beverwijk Nederland www.ronaldadventureshop.nl
Schneider Outdoor Nalgene Den Bosch Nederland www.schneideroutdoor.nl
Slee Buitensport Nalgene Utrecht Nederland www.slee-buitensport.nl
Stock Leyssens & CO Nalgene Herent België www.stockleyssens.nl
Track  Nalgene Ninove België www.track-outdoor.be
Zwerfkei Outdoor & Travel Centre Nalgene Woerden Nederland www.zwerfkei.nl
Avventura Gent Pieps Gent België www.avventura.be
Bergh Sport  Pieps Brugge België www.berghsports.be
Bever  Pieps zie website Bever   www.bever.nl
Blue Yellow Ski- & Snowboardschool Pieps Heesch Nederland www.skischoolblueyellow.com
Cimarron Pieps Eindhoven Nederland www.cimarron.nl
Citabel Sports Pieps Leudelange Luxemburg www.citabel.lu
De Zwerver Pieps Herentals België www.zwerver.be
Duijvestein Wintersport  Pieps zie website Duijvestein wintersport Nederland www.duijvestein-wintersport.nl
Gunneman Sports Pieps Helmond Nederland www.gunnemansports.nl
MK Skiservice Pieps Bilthoven Nederland www.mkskiservice.nl
Outdoor & Travel Outfitters Pieps Roosendaal Nederland www.outdoor.org
Outdoor XL Pieps Barendrecht Nederland www.outdoorxl.nl
Rene Vos Sport & Outdoor Pieps Apeldoorn Nederland www.rene-vos.nl
Skiwinkel Hoofddorp Pieps Hoofddorp Nederland www.skiwinkelhoofddorp.com
Snowcountry Pieps Webshop   www.snowcountry.nl
Topsurf Vinkeveen Pieps Vinkeveen Nederland www.topsurf.nl
Wim Jaquet Pieps Amersfoort Nederland www.wimjaquetsports.nl
Zwerfkei Outdoor & Travel Centre Pieps Woerden Nederland www.zwerfkei.nl
52 Graden North Stanley Soest Nederland  
Adventurestore "by Gerome Aloisio" Stanley Schouweiler Luxemburg www.adventurestore.lu
Alpaca Buitensport Stanley Dordrecht Nederland www.alpaca-buitensport.nl
Altijdsporten.nl Stanley webshop   www.altijdsporten.nl
Apollo Dumpstore Stanley Kwadijk Nederland www.apollokwadijk.nl
AS Adventure Stanley zie website AS Adventure   www.asadventure.nl
B.O.B. Best of Brands Stanley Hoogland Nederland www.bestofbrands.nl
Bever  Stanley zie website Bever   www.bever.nl
Bol.com Stanley     www.bol.com
BPD Stanley Amsterdam Nederland  
Campodoor Camping, Travel & Outdoor Stanley Hoogeveen   www.campodoorshop.nl
Carl Denig Stanley Amsterdam Nederland www.carldenig.nl
Claessen Sports Stanley Malmedy België www.claessensports.be
Concept.Cult Stanley Almere   www.conceptcult.com
Concrete Matter Stanley Amsterdam Nederland www.concrete-matter.com
Coolblue Stanley   Nederland www.coolblue.nl
Country Store Stanley Epe Nederland www.countrystore.nl
Crew Adventure Store Stanley Den Haag Nederland www.crew.nl
Daily Rush Stanley Rotterdam Nederland www.dailyrush.nl
De Kampeerder Stanley Antwerpen België www.kampeerder.be
De Vakantiefietser Stanley Amsterdam Nederland www.devakantiefietser.nl
De Winkel van Piet Hein Eek BV Stanley Eindhoven Nederland www.pietheineek.nl
De Wit Schijndel  Stanley Schijndel Nederland www.dewitschijndel.nl
De Zwerver Stanley Herentals België www.zwerver.be
DOK Stanley Den haag Nederland www.dokhomeofcooking.nl
Dreamboat & His Master's Choice Stanley Amsterdam Nederland www.dreamboat.nu
Etrias Stanley webshop   www.etrias.nl
Fish Inn & Outdoor Stanley Venlo Nederland www.fishinn.nl
Fonq Stanley   Nederland www.fonQ.nl
Frans de Witte Active Camping  Stanley Houten Nederland www.fransdewitte.nl
FuturumShop.com  Stanley webshop   www.futurumshop.nl
Huna Camping & Outdoor shop Stanley Den Haag Nederland www.hunaoutdoor.nl
Ik ga op reis Stanley Webshop   www.ikgaopreis.nl
Joosten Watersport Stanley Enkhuizen Nederland www.joostenwatersport.nl
Kampeerder 2 Stanley Antwerpen België www.kampeerder.be
Kampeerhal De Vrijbuiter  Stanley Gouda Nederland www.vrijbuiter.nl
Kampeerhal De Vrijbuiter  Stanley Roden Nederland www.vrijbuiter.nl
Kampeerhal De Vrijbuiter  Stanley Roermond Nederland www.vrijbuiter.nl
Kampeerhal De Vrijbuiter  Stanley zaandam Nederland www.vrijbuiter.nl
Kariboe Leuven Stanley Leuven België www.kariboe.be
Karoe Stanley Aalsmeer Nederland www.karoe.nl
Kathmandu Stanley Utrecht Nederland www.kathmandu.nl
Kathmandu Stanley Nijmegen Nederland www.kathmandu.nl
Kathmandu Stanley Amsterdam Nederland www.kathmandu.nl
Kifra Camping & Vrije Tijd Stanley Enschede Nederland www.kifra.nl
Kookhuis aan de Maes Stanley Maastricht Nederland www.kookhuisaandemaes.nl
Kookpunt Fornuizen Stanley Rotterdam Nederland www.kookpunt.nl
Kustømaid Stanley Berlicum Nederland www.kustomaid.com
La Maison Du Thé Stanley Brussel België  
Leerentveld Vrije Tijd Stanley Zwolle Nederland www.leerentveldvrijetijd.nl
Mantje Lifestylestores Stanley De Koog Nederland www.mantjestore.nl
Mantje Lifestylestores Stanley Den Burg Nederland www.mantjestore.nl
Match Laren Stanley Laren Nederland www.matchlaren.nl
Meesterslijpers Stanley Amsterdam Nederland www.meesterslijpers.nl
Nijhof  Stanley Baarn Nederland www.nijhofbaarn.nl
Oldenhof Stanley Zwolle, Amersfoort en Hilversum Nederland www.kookwinkel.nl/Oldenhof
OOK “van alles in huis” Stanley Woerden Nederland www.ook.nl
Outdoor & Travel Experience Weert Stanley Weert Nederland www.outdoortravelexperienceweert.nl 
Outdoor & Travel Outfitters Stanley Roosendaal Nederland www.outdoor.org
Outdoor Gouda Stanley Gouda Nederland www.outdoorgouda.nl
Outdoorshop Henk van Os Stanley Ridderkerk Nederland www.deoutdoorsop.nl
Pauw Recreatie Stanley Heerhugowaard Nederland www.pauwrecreatie.nl
Peeters Hengelsport Stanley Hoofddorp Nederland www.peetershengelsport.nl
Prepshop.nl Stanley Webshop Nederland www.prepshop.nl
Qvist Outdoor Cooking Stanley Zwolle Nederland www.qvist.nl
Raven Fishing Stanley Lelystad Nederland www.raven.nl
Rene Vos Sport & Outdoor Stanley Gorssel Nederland www.rene-vos.nl
Rene Vos Sport & Outdoor Stanley Apeldoorn Nederland www.rene-vos.nl
Rien de Wolf Stanley Amsterdam Nederland www.riendewolf.nl
Rix Hengelsport en Outdoor Stanley Hardenberg Nederland www.rixhengelsport.nl
Roger Sportswear&Classics Stanley Kerkrade Nederland www.rogerbartels.com
Ronald Adventure Shop Stanley Beverwijk Nederland www.ronaldadventureshop.nl
Rough-Side.com  Stanley Dordrecht Nederland www.rough-side.com
Schneider Outdoor Stanley Den Bosch Nederland www.schneideroutdoor.nl
Scout Shop Scouting Stanley Webshop   www.scoutshop.nl
Slee Buitensport Stanley Utrecht Nederland www.slee-buitensport.nl
Snuffelmarkt  Stanley Halen België www.snuffelmarkt.be
Soellaart Outdoor & Wintersport Stanley Haarlem Nederland www.soellaart.nl
Sportshop Mol Stanley Wassenaar België www.sportshopmol.nl
Steppin'Out Fashion  Stanley Zie website Steppin'Out Fashion B.V.   www.steppingout.nl
Stock Leyssens & CO Stanley Herent België www.stockleyssens.nl
Superfly Stanley Tilburg Nederland www.superfly.nl
t Amerikaantje  Stanley Belsele België www.amerikaantje.be
Taga Sport Stanley Warnsveld Nederland  
the Otherist Stanley Amsterdam Nederland www.otherist.com
TwinSeasons Stanley Groningen Nederland www.twinseasons.nl
Unique Jacht en Outdoor Stanley Nieuwegein Nederland www.uniquejachtenoutdoor.nl 
Urbans and Indians Stanley Altforst Nederland www.urbansandindians.com 
VARG Outdoor & Travel Stanley Horst Nederland www.varg-outdoor.nl
Veneboer Camping & Outdoor Stanley Drachten Nederland www.veneboercamping.nl
Verwoerd Watersport Stanley Bussum Nederland www.verwoerd-watersport.nl
Vos Interieur Stanley Groningen Nederland www.vosinterieur.nl
Wanderlust B.V. / Nieuws Stanley Maastricht Nederland  
Welkoop Emmeloord Stanley Emmeloord Nederland www.welkoop.nl
Zwerfkei Outdoor & Travel Centre Stanley Woerden Nederland www.zwerfkei.nl
De Kookwinkel Stanley Hoorn Nederland www.kookwinkelhoorn.nl
iKOOK Stanley Breukelen Nederland www.iKOOK-BREUKELEN.nl

Voor onze andere merken verwijzen wij u graag naar de volgende websites. Hier kunt u rechtstreeks gebruik maken van hun store/dealer locator:

Vango:
http://www.vango.co.uk/nl/stores

Cascade Designs:
http://www.cascadedesigns.com/Service/Dealer-Locator

Eagle Creek:
http://eaglecreek.eu/nl_en/dealer-locator/

Black Diamond:
http://blackdiamondequipment.com/en_NL/retailers-and-dealers

Gregory:
https://eu.gregorypacks.com/nl-en/gregory-store/

Beal Planet:
http://www.beal-planet.com/fr/

Columbia Sportswear:
http://www.columbiasportswear.nl/

KÜHL Clothing | Hiking Pants, Shorts, & Outdoor Clothing:
http://www.kuhl.com/

Mountain Hardwear:
http://www.mountainhardwear.com/

SOREL:
http://www.sorelfootwear.nl/